У Волосівці попрощались із загиблим Захисником СЕРГІЄМ ЩЕРБАНЕМ
Сумну мелодію виводять дзвони.
Здається, що й дерева похилили свої крони…
Як знак скорботи – в квітах чорна стрічка…
Прощаємось з Героєм, що іде у вічність…
Вчора, 9 червня, велике горе об’єднало громаду та зібрало на скорботному місці, щоб попрощатись із Захисником України СЕРГІЄМ ЩЕРБАНЕМ – відважним земляком, який не зміг лишитись осторонь від страшної біди, яку принесли російські нелюди на нашу рідну землю, та, на жаль, віддав своє життя, захищаючи Батьківщину від ненажерливого, підступного ворога…
СЕРГІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ ЩЕРБАНЬ народився 4 вересня 1967 року в селі Подолянці, виріс у рідному селі. Навчався у Волосівській школі, після чого – у Радомишлі на електрозварювальника та шофера. Працював на Рівненській атомній станції. З 1985 року по 1987 проходив строкову службу в рядах радянської армії. У 1988-2002 роках працював у колгоспі імені Гагаріна електрозварювальником та електриком. У 2003 пішов працювати на Подолянський кар’єр і сумлінно трудився там аж до закриття кар’єру. До початку повномасштабного вторгнення росії працював у Чуднівському КП «Теплокомуненерго». Жителі багатьох сусідніх сіл знають Сергія Віталійовича як майстра із «золотими руками», порядну та чуйну людину.
25 лютого 2022 року Сергій Щербань добровільно пішов захищати Україну та з честю ніс військову службу.
4 червня 2023 року, виконуючи бойовий наказ біля населеного пункту Новоселівське Сватівського району Луганської області, виявивши стійкість та мужність під час бойового завдання, Сергій загинув…
Без батька залишились три сини, без чоловіка дружина, без дорогої людини велика скорботна родина…
Загиблого Героя у громаді та рідному селі зустрічали зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати, з квітами та на колінах. Віддати належну шану та провести в останню путь Захисника зібрались рідні та близькі, односельці та жителі сусідніх населених пунктів, представники місцевої влади, військовослужбовці, громадськість, духівництво…
Вклоняємось Герою доземно! Безмежна шана його подвигу, повага поклику його шляхетного серця! Дякуємо Сергію за велику ціну, котру він заплатив у цій жорстокій війні з російським агресором, ціну власного життя…
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким, усім, хто його знав. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого Героя знайде вічний спокій у Царстві Небесному, а Господь подарує розраду безутішним рідним і близьким.
Вічна і світла пам'ять Герою!
Найкращі з кращих падають від куль,
Грудьми своїми землю прикривають.
Сумним набатом в селах і містах
Звучать слова: «Герої не вмирають!»