НА ЖИТОМИРЩИНІ ТРИВАЄ ПЕРЕВІРКА СТАНУ ТА ГОТОВНОСТІ УКРИТТІВ

Дата: 16.06.2023 15:17

Фото без описуЖитомирська районна державна адміністрація звертає увагу керівників громад, підприємств та закладів, які мають приміщення, що визначені  як бомбосховище, як укриття в підвальних, напівпідвальних приміщеннях  і можуть слугувати найпростішими укриттями для людей на випадок повітряної тривоги!

Під час повномасштабної війни підготовка та вільний доступ до укриттів – це не лише вимога закону, це – безпосередня відповідальність за життя людей – ваших робітників, сусідів, близьких та рідних тих хлопців та дівчат, що зараз захищають нас від ворога.

Наголошується на необхідності приведення до належного стану укриттів та забезпечення безперешкодного доступу до них громадян.

Усі власники чи орендарі приміщень, де є укриття або сховище, які не пройшли перевірки комісією Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції, мають привести їх до належного стану та звернутися до відповідних органів, щоб провести обстеження та визначити ступінь готовності об’єктів  для захисту населення.

Інтерактивну мапу укриттів дивіться за посиланням: https://bit.ly/4434Kt0.