Розпорядження сільського голови про скликання чергової 13 сесії

від 13 вересня 2021 року        № 84

Про скликання  чергової

тринадцятої сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову тринадцяту сесію сільської ради восьмого скликання  23 вересня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.
  2. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2021 р.
  3. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва «Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Карповецької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Карпівці Житомирського району Житомирської області (КОРИГУВАННЯ)»
  4. Про затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Карповецької ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Карпівці Житомирського району Житомирської області (КОРИГУВАННЯ)».
  5. Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.
  6. Про створення  Комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради, затвердження Положення про Комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг» та вжиття заходів щодо її державної реєстрації.
  7. Про затвердження Програми з охорони земель, проведення інвентаризації та нормативно-грошової оцінки земель комунальної власності Вільшанської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  8. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що розміщене в с.Вільшанка Житомирського району Житомирської області.
  9. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що розміщене по вул.Заводська,1 в с.Вільшанка Житомирського району Житомирської області.
  10. Про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, що розміщене на території населених пунктів Вільшанської сільської ради.
  11. Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської сільської ради.
  12. Про розірвання договорів оренди землі, укладених з ТОВ «Аграрний Фонд Терещенка» на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Вільшанської сільської ради.
  13. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 31 травня 2021 року № 1245.
  14. Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 19 червня 2020 року № 588.
  15. Про передачу у власність земельних ділянок (паїв).
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.
  17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду з правом викупу ТОВ «Чуднівський елеватор АІК».
  18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.
  19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
  20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
  21. Про відміну рішення Вільшанської сільської ради від 28 липня 2021 року № 1567 «Про надання дозволу на викуп земельної ділянки».
  22. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК