Розпорядження сільського голови про скликання чергової 17 сесії

від 02 грудня  2021 року        № 110

Про скликання  чергової

сімнадцятої сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні»  скликати  чергову сімнадцяту сесію сільської ради восьмого скликання  22 грудня 2021 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

2. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

3. Про затвердження Програми соціального,  економічного та  культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2022 рік.

4. Про затвердження Програми виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2022 рік.

5. Про Програму організації харчування в закладах освіти на 2022 рік.

6. Про внесення змін до Положення про щорічний огляд-конкурс з благоустрою населених пунктів на території Вільшанської сільської ради.

7. Про внесення змін до  Програми  розвитку місцевого самоврядування на території Вільшанської сільської ради на 2021-2022 роки.

8. Про визначення умов оплати праці сільського голови.

9. Про затвердження бюджету Вільшанської сільської територіальної громади  на 2022 рік.

10. Про виплату щорічної грошової винагороди керівникам закладів освіти.

11. Про передачу майна в оперативне управління та на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської рад.и

12. Про затвердження штатних розписів закладів освіти.

13.Про внесення змін та затвердження Положення про відділ освіти, культури, молоді та спорту Вільшанської сільської ради у новій редакції.

14.Про внесення змін до контрактів з директорами закладів загальної середньої освіти.

15.Про надання дозволу на списання книжкового фонду.

16.Про надання дозволу на списання майна.

17.Про затвердження плану роботи сільської ради на І півріччя 2022 року.

18.Про вилучення земельної ділянки гр.Калінчука В.Д.

19.Про внесення змін до рішень  Вільшанської сільської ради.

20.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

21. Про затвердження проєкту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

22. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

23. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

24. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК