Розпорядження сільського голови про скликання чергової 23 сесії

від 15 листопада  2022 року           № 46

Про скликання чергової двадцять

третьої  сесії сільської ради

Відповідно  до  статей 42, 46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»  скликати  чергову двадцять третю сесію сільської ради восьмого скликання 7 грудня 2022 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про Програму розвитку місцевого самоврядування на території  Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки.
  2. Про Програму благоустрою населених пунктів Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки.
  3. Про Програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2023-2025 роки.
  4. Про Програму компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на 2022 - 2024 роки.
  5. Про Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2023-2024 роки.
  6. Про Програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2023 рік.
  7. Про Програму «Турбота» на 2023 – 2024 роки.
  8. Про Програму організації  харчування в закладах освіти на 2023 рік.
  9. Про Програму захисту прав дітей Вільшанської сільської ради «Дитинство» на 2023-2024 роки.
  10.  Про сільську цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік.
  11.  Про визначення комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області розпорядником бюджетних коштів.
  12.  Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу Вільшанської сільської територіальної громади.
  13.  Про затвердження рішення виконавчого комітету.
  14.  Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.
  15.  Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  16.  Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради  від 19 січня 2022 року № 2424.
  17.  Про надання дозволу ТОВ «ЮТК» на розміщення телекомунікаційного обладнання на території сільської ради.
  18.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості.
  19.  Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги ( аукціон).
  20.  Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель для розташування місця знешкодження та утилізації відходів (під сміттєзвалище) на території Вільшанської сільської територіальної громади.
  21.  Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК