Розпорядження сільського голови про скликання позачергової 25 сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

09.01.2023                                        с. Вільшанка                     № 4

Про скликання позачергової

двадцять п’ятої сесії сільської ради

Відповідно  до  статті  46  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в Україні» скликати позачергову двадцять п’яту сесію сільської ради восьмого скликання  11 січня 2023року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про передачу доріг комунальної власності.
  3. Про надання матеріальної допомоги на лікування.
  4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель промисловості.
  5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду ТОВ «Чуднівський елеватор АІК».
  6. Про звернення депутатів Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області щодо недопущення звуження повноважень органів місцевого самоврядування у сфері лісових відносин та руйнування лісової галузі в Україні.
  7. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                             Сергій МЕЛЬНИК