Мала Волиця попрощалась із загиблим Захисником ІГОРЕМ ЯНЧУКОМ
Небо плакало рясним дощем, коли дорога Героя Ігоря Янчука пролягала до місця вічного спочинку у рідній Малій Волиці. Йому лише 34… Боже, дай сили матері пережити горе!
1 липня велике горе зібрало жителів Малої Волиці та сусідніх сіл Вільшанської громади на священному та скорботному місці – ми прощалися з молодим земляком Ігорем Янчуком. Це вирва у серці, велика чорна безпросвітна вирва для родини загиблого. Нестерпний біль за обірване життя обпікає рідних, друзів, односельчан, побратимів…
ІГОР ВІКТОРОВИЧ ЯНЧУК народився 28 квітня 1989 року у Малій Волиці. Тут зростав і навчався в місцевій школі. Завжди був активним, веселим, життєрадісним.
Його запам’ятають добрим, завжди готовим прийти на допомогу, уміючим підтримати та підбадьорити.
Хлопець з дитинства переймав навики столярства у батька, допомагав йому у всьому. Прикро, що в 13 років помер тато, тому Ігор став у сім’ї старшим, на його плечі лягли всі тяготи сільського життя.
Потім вивчився на столяра-будівельника в Бердичівському професійному училищі. Після закінчення навчання пішов працювати в ТОВ «Паркет Клас», де зарекомендував себе гарним спеціалістом. Його поважали колеги, шанувало керівництво товариства.
Він вболівав за долю України, був справжнім її патріотом, тож коли розпочалась російсько-українська війна, Ігор став на захист територіальної цілісності кордонів України у складі військової частини А 4773.
23 червня 2023 року Ігор загинув під час виконання завдань і обов’язків військової служби, захищаючи Батьківщину поблизу населеного пункту Рівнопіль Волноваського району Донецької області. Трагічно в 34 роки обірвалося життя вірного сина неньки-України.
Вклоняємось герою доземно. Безмежна шана його подвигу. Висловлюємо щирі співчуття матері Людмилі Леонідівні. Пам'ять про Ігоря вічно житиме в серцях людей. Він віддав найдорожче, що мав – своє життя. За нас віддав, аби ми жили краще.
Низько схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай Господь упокоїть його світлу душу, дасть розраду рідним. Вічна і світла пам'ять герою.
Вічна і світла пам'ять Герою!