Дорога громадо!

Дата: 31.07.2023 17:06

Фото без описуЯк ви усі відчули, 19 та 25 липня наша громада зазнала удару ворожими дронами-камікадзе. На щастя, ми обійшлися без людських жертв, мужньо вистояли і стали сильніші.

Внаслідок ворожих атак постраждали 267 приватних домоволодінь, 3 багатоквартирних будинки, об’єкти соціальної інфраструктури (школа, будинок культури, дитячі садки), місцеві підприємства.

Силою духу і відчайдушністю наших жителів варто захоплюватись! Адже не дивлячись на небезпеку, страх та шквал емоцій, люди кинулись відновлювати пошкоджені будинки – власні, сусідські, допомагати рідним і знайомим.

Вдячні усім, що вистояли, виявили стійкість та зосередили усі сили на подоланні наслідків рашистського нападу. На даний час відновлені 250 постраждалих об’єктів (248 приватних будинків, 2 багатоповерхові).

Дякуємо усім, хто допомагав, долучився та брав участь у ліквідації наслідків атак ворога. Пошкоджені будинки відновлюються власними силами господарів, за підтримки сільської ради та спонсорів.

Висловлюємо щиру подяку благодійникам, які активно долучились:

• представникам ТОВ «KustoAgro», які безоплатно надали 428 листів шиферу;
  • підприємцю Павлу ФЕДОРЕНКУ, який надав майже 1700 листів шиферу з відстроченою оплатою;
  • аграрію Роману КОШИКУ (ТОВ «КОМ-АГРО») за надану територію, приміщення, техніку та працівників;
  • підприємцю Борису ХАЛМІРЗАЄВУ за наданий транспорт та працівників;
  • посадовим особам сільської ради, які власним коштом придбали 214 листів шиферу;
  • благодійному фонду «Рокада», які видали уже майже 200 наборів будівельних матеріалів для тимчасового ремонту помешкань.

Жителям громади сільською радою видано понад 120 кв. метрів скла, прирізка та видача скла продовжується.

Сердечно дякую колегам із територіальних громад області, які висловили підтримку та запропонували допомогу – керівникам Любарської, Чоповицької та Станишівської рад.

Допомоги з інших рівнів поки-що в громаду не надходило.

Робота триває, з вірою в перемогу, надією на ЗСУ, Господа та один одного.

Вкотре переконуюсь, що Вільшанська громада – громада щирих, сильних, небайдужих людей.

Слава Україні!

Сільський голова                                                                Сергій МЕЛЬНИК