Відбулось засідання робочої групи щодо увіковічнення пам'яті загиблих земляків-захисників України
Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна - війна...
Сучасним поколінням українців важко було уявити, що вона знову прийде на нашу Батьківщину. Проте уже 9 років у зв’язку з вторгненням росії в Україну, мужньо захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Вітчизни від ворога, гинуть наші земляки.
З метою вшанування пам’яті загиблих захисників України, створена робоча група щодо вивчення питання стосовно розміщення пам'ятних знаків загиблим землякам-захисникам України на території Вільшанської сільської ради.
У зв'язку з нещодавніми ворожими атаками розгляд даного питання дещо відтермінувався. Проте 1 серпня відбулося засідання робочої групи, і кожен з присутніх висловив власну думку щодо доцільності, територіальності, концепції та формату встановлення пам'ятних знаків жителям Вільшанської громади, які віддали життя за Україну. Дане питання в подальшому буде обговорене із дружинами, матерями та рідними загиблих воїнів, а також з громадськістю.