Відбулось засідання робочої групи щодо увіковічнення пам'яті загиблих земляків-захисників України

Дата: 01.08.2023 17:51

Фото без описуНіщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна - війна...
Сучасним поколінням українців важко було уявити, що вона знову прийде на нашу Батьківщину. Проте уже 9 років у зв’язку з вторгненням росії в Україну, мужньо захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої Вітчизни від ворога, гинуть наші земляки.

Фото без описуЗ метою вшанування пам’яті загиблих захисників України, створена робоча група щодо вивчення питання стосовно розміщення пам'ятних знаків загиблим землякам-захисникам України на території Вільшанської сільської ради.

У зв'язку з нещодавніми ворожими атаками розгляд даного питання дещо відтермінувався. Проте 1 серпня відбулося засідання робочої групи, і кожен з присутніх висловив власну думку щодо доцільності, територіальності, концепції та формату встановлення пам'ятних знаків жителям Вільшанської громади, які віддали життя за Україну. Дане питання в подальшому буде обговорене із дружинами, матерями та рідними загиблих воїнів, а також з громадськістю.