Рішення сесії

Дата: 15.08.2023 15:03

2725

Про  затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за І-е півріччя 2023 року.

2726

Про Програму «Дітям Вільшанської громади – безпечне та якісне харчування на 2023 – 2024 роки»  ПРОГРАМА

2727

Про внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування на території Вільшанської сільської ради на 2023-2025 роки.

2728

Про внесення змін до штатних розписів закладів освіти.

2729

Про затвердження рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради

2730

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.  ДОДАТОК

2731

Про створення цільового фонду Вільшанської сільської ради та затвердження Положення про нього.

2732

Про внесення змін до рішення Вільшанської сільської ради від 30 травня 2023 року № 2677.

2733

Про розгляд договору.

2734

Про розгляд звернення ПАФ «ЛАН».

2735

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) в межах с.Галіївка.

2736

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в межах с.Галіївка.

2737

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на території Вільшанської сільської ради.

2738

Про надання матеріальної допомоги жителям Вільшанської територіальної громади.