До уваги жителів громади!

Дата: 22.09.2023 14:00

Фото без описуІнформуємо вас, що проведений ЗСУ аналіз застосування противником засобів повітряної розвідки на території України свідчить, що командування російських окупаційних військ активно здійснює заходи щодо добування достовірної інформації стосовно розміщення військових частин (підрозділів) Сухопутних військ ЗС України, угруповань військ (сил), військових об’єктів інфраструктури держави за допомогою технічних засобів розвідки.

Останнім часом, для ураження об’єктів військової та цивільної інфраструктури, противник активно застосовує ударні безпілотні літальні апарати типу «Shahed-136/131», які діють на малих та гранично малих висотах, постійно змінюють маршрут, що дуже ускладнює їх виявлення та супроводження наявними у військових технічними засобами.

У зв’язку з чим та з метою підвищення ефективності протидії засобам повітряного нападу та технічної розвідки противника, просимо вас бути уважними!

У разі візуального виявлення факту прольоту ударних чи розвідувальних літальних апаратів, крилатих ракет просимо невідкладно повідомляти чергового військової частини А1979 за номером телефону 068 880 58 53, обов’язково вказавши: час, місце виявлення, напрямок руху, тип літального апарату та хто виявив.

Зупинимо ворога разом!