Запрошуємо до участі у проєкті з навчання для жінок-фермерів
Інформуємо вас, що у рамках допомоги у відновленні аграрного сектору України за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Департаментом агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської обласної державної (військової) адміністрації спільно з Поліським національним університетом реалізується пілотний проект з навчання прогресивним практикам ведення рослинництва для жінок-фермерів Житомирської області.
Навчання проводитиметься на базі навчального закладу (м. Житомир, бульвар Старий, 7), курс навчання 2 тижні (10 занять), початок навчання 09 жовтня 2023 року о 10.00 год.
Бюджет проекту передбачає відшкодування учасницям транспортних витрат, надання навчальних матеріалів та канцелярських товарів, харчування, а також забезпечення сертифікованим насінням трьох видів овочів і комплексними добривами для їх пробного застосування слухачами в практиці домашнього городництва.
Бажаючих взяти участь у навчальному проекті просимо звертатись до відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Вільшанської сільської ради до 28 вересня 2023 року.