Просимо вчасно сплатити податок на землю!

Дата: 12.10.2023 14:07

Вільшанська сільська рада повідомляє про обов'язковість вчасної сплати земельного податку, орендної плати та податку на нерухоме майно.

Відповідно до пункту 14.1.72 статті 14 Податкового кодексу України, земельний податок - обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

За несплату земельного податку, податку на нерухоме майно та орендної плати Ви, в першу чергу несете відповідальність перед Законом, а також наносите збитки місцевому бюджету, одним із основних джерел наповнення якого являється збір за користування землею.

Пам'ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить функціонування громади.

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу необхідно провести оплату до кінця жовтня 2023 року.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну оплату.

Зберігайте квитанції про оплату!