Відбулась позачергова 32 сесія Вільшанської сільської ради

Дата: 28.10.2023 13:20

Фото без описуУчора, 27 жовтня, відбулося пленарне засідання позачергової 32 сесії Вільшанської сільської ради VIII скликання. Сесії передувало спільне засідання постійних комісії ради, на якому присутні депутати детально опрацювали винесені питання та надали свої рекомендації.

Розглянуті 9 питань порядку денного та прийняті наступні рішення:

• про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.
  • про внесення змін до Програми з охорони земель, проведення інвентаризації та нормативно-грошової оцінки земель комунальної власності Вільшанської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  • про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. імені Юрія Биця в с. Карпівці Житомирського району, Житомирської області».
  • про затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Небесної Сотні в с. Вільшанка Житомирського району, Житомирської області».
  • про затвердження звіту про проведення незалежної оцінки по визначенню ринкової вартості об’єктів нерухомості для подальшого продажу.
  • про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Вільшанської сільської ради.
  • про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки Мельнику О.П.
  • про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель водного фонду на території Вільшанської сільської ради.
  • про надання матеріальної допомоги.

У різному обговорена імовірна оптимізація закладів дошкільної освіти громади, підведені проміжні підсумки виконаних робіт з ремонту доріг комунальної власності тощо.

Крім депутатів ради, участь у засіданні взяли керуючий справами виконавчого комітету Валентина Ратошнюк, керівники структурних підрозділів ради, старости округів громади.

З матеріалами сесії можна ознайомитись ТУТ.