Оголошення про вакантну посаду

Дата: 31.10.2023 08:41

Житомирського району Житомирської області

оголошує про наявність вакантної посади -
 начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності

Вимоги до кандидата: знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», Бюджетний кодекс, накази та інструкції Державної казначейської служби України, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно використання коштів місцевого бюджету, одержання субвенції, практику їх застосування  та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Фото без описуКваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування, не нижче ступеня магістра, спеціаліста; стаж роботи відповідного напрямку в державній службі, в органах місцевого самоврядування або в інших сферах управління не менше 3 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування, правил ділового етикету; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; висока працездатність, комунікативні та аналітичні здібності.

Документи для кандидатів на посаду:

• заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

• дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

• копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

• копію документа, який посвідчує особу;

• копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Подати документи на співбесіду та ознайомитись з порядком призначення посадових осіб місцевого самоврядувавння в умовах воєнного стану, а також отримати додаткову інформацію можна в Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою:   с. Вільшанка, вул. Короченська, 2.;  телефон: +38 (096) 05-300-35.