До уваги аграріїв! Встигніть подати заявку на отримання мінеральних добрив!

Дата: 07.11.2023 16:41

Інформуємо, що Програма USAID АГРО надасть мінеральні добрива для 7000 українських агровиробників на весняну посівну 2024 року.

За підтримки Міністерства аграрної політики  та продовольства України, реєстрація на отримання допомоги пройде в Державному аграрному реєстрі (ДАР) у розділі «Доступні програми» - USAID АГРО карбамід під ярі зернові та олійні культури.

Подача заявок триває з 1 по 14 листопада 2023 року. Отримати допомогу можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури;
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Погоджені заявники, які обробляють від 5 до 20 гектарів землі (власна та орендована) отримають по одній тонні добрива, а ті , хто обробляють від 20 до 500 га-по дві тонни. Пріоритетність в отримані добрив матимуть господарства, власницями  або заявниками яких є жінки (згідно з інформацією в системі ДАР).

Видача добрив планується на листопад-грудень 2023 року.