Вільшанський сільський голова Сергій Мельник взяв участь у ІІ форумі громад Житомирщини

Дата: 13.11.2023 10:28

Фото без описуДнями у Хорошеві відбувся Другий форум громад Житомирської області «Спроможне врядування на шляху до Європейського союзу».

Фото без описуУ заході взяли участь представники ОВА, громад Житомирщини, народні депутати, партнери з Естонії, зокрема, мер міста Таллінна Міхаїл Килварт. Вільшанську громаду на форумі представив сільський голова Сергій Мельник.

Присутні обговорили наближення України ще на крок до Європейського союзу і, звісно, можливості та перспективи, які з’являться у наших громад.

Наразі міжнародні партнери надають Україні надважливу підтримку, але після вступу до великої родини Європейського союзу цих можливостей стане більше, як і обов’язків.

Голова обласної військової адміністрації Віталій Бунечко зазначив: «Важливим інструментом успішної інтеграції наших громад в європейську спільноту є розвиток проєктного менеджменту. Адже саме таким чином вони можуть отримати доступ до значного обсягу фінансування від ЄС та міжнародних інституцій для вирішення нагальних для наших громадян питань.

Саме тому проєктні менеджери мають стати обов’язковою складовою команд наших органів місцевого самоврядування».

Фото без описуОчільники громад Житомирщини обговорили з естонськими партнерами механізм навчання для охочих опанувати таку актуальну спеціальність за підтримки міжнародних експертів.

За час повномасштабного вторгнення керівництво області та громади продемонстрували здатність швидко об'єднуватись для розв'язання проблем та викликів, які несе із собою війна. Зараз нам необхідно, продовжуючи боротьбу з ворогом, ставати сильнішими в економічному та соціальному плані та інтегруватися до родини європейських демократичних країн.

Впевнені: переможемо і нам все вдасться!