ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РАКІВ З 01 ГРУДНЯ 2023 ПО 30 ЧЕРВНЯ 2024 (ВКЛЮЧНО)

Дата: 01.12.2023 10:08

Фото без описуЗ метою збереження популяції та забезпечення охорони річкових раків під час їх природного відтворення, збільшення їх запасів з 01 грудня 2023 року по 30 червня 2024 року (включно) розпочинається заборона на лов річкових раків на період їх першої линьки та у період їх спарювання, виношування ікри у водних об’єктах Житомирської області.

Для збереження водних біоресурсів Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області видано відповідний наказ №69 від 22.11.2023р. «Про встановлення заборони на лов річкових раків встановлення термінів заборони на лов річкових раків», де зазначено, що державні інспектори відділу охорони водних біоресурсів «Рибоохоронний патруль» забезпечать здійснення заходів щодо проведення охорони раків.

Лов членистоногих під час заборони є порушенням природоохоронного законодавства. За кожен незаконно добутий екземпляр рака порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн та штраф – до 680 грн.