Рішення сесії

Дата: 08.12.2023 15:38

2790

Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

2791

Про затвердження рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

2792

Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік. ДОДАТКИ

2793

Про затвердження Плану діяльності Вільшанської сільської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

2794

Про внесення змін до структури та штатної чисельності фінансового відділу Вільшанської сільської ради.

2795

Про сільську цільову програму «Ресоціалізація засуджених осіб на 2024-2025 роки».  ПРОГРАМА ДОДАТОК

2796

Про програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2024-2025 роки.

2797

Про сільську цільову програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2024 рік.

2798

Про внесення змін до сільської цільової програми захисту прав дітей Вільшанської сільської ради «Дитинство» на 2023-2024 роки.

2799

Про програму організації харчування в закладах освіти на 2024 рік. ПРОГРАМА

2800

Про реорганізацію Карповецького ЗДО «Калинка» Вільшанської сільської ради шляхом приєднання до КЗ «Карповецький ліцей» Вільшанської сільської ради.

2801

Про реорганізацію Галіївського ЗДО «Дзвіночок» Вільшанської сільської ради шляхом приєднання до КЗ «Галіївський ліцей» Вільшанської сільської ради.

2802

Про затвердження розпоряджень сільського голови.

2803

Про надання дозволу на поділ земельної ділянки та розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами с.Галіївка.

2804

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

2805

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок.

2806

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок (земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами).

2807

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Бовкуну В.О.

2808

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Демчик Г.І.

2809

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Яцюк Л.О.

2810

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Кратовській Л.О.

2811

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Кондакову Н.Х.

2812

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Гайовому Б.В

2813

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Скоржепі С.Й

2814

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Рузметовій Ю.В

2815

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Рудзею М.С.

2816

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Романчук Г.І.

2817

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність гр. Сербенюку В.В.

2818

Про надання матеріальної допомоги.