Розпорядження сільського голови про скликання сесії

Дата: 27.11.2023 08:38

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27.11.2023                                         с. Вільшанка                                 № 63

Про скликання чергової тридцять

третьої сесії сільської ради

Відповідно  до пункту частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»  скликати  чергову тридцять третю сесію сільської ради восьмого скликання 07 грудня 2023 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 9 місяців 2023 року.

2. Про затвердження рішення виконавчого комітету Вільшанської сільської ради.

3. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2023 рік.

4. Про затвердження Плану діяльності Вільшанської сільської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік.

5. Про внесення змін до структури та штатної чисельності фінансового відділу Вільшанської сільської ради.

6. Про сільську цільову програму «Ресоціалізація засуджених осіб на 2024-2025 роки».

7. Про програму виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2024-2025 роки.

8. Про сільську цільову програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2024 рік.

9. Про внесення змін до сільської цільової програми захисту прав дітей Вільшанської сільської ради «Дитинство» на 2023-2024 роки.

10. Про програму організації харчування в закладах освіти на 2024 рік.

11. Про реорганізацію Карповецького ЗДО «Калинка» Вільшанської сільської ради шляхом приєднання до КЗ «Карповецький ліцей» Вільшанської сільської ради.

12. Про реорганізацію Галіївського ЗДО «Дзвіночок» Вільшанської сільської ради шляхом приєднання до КЗ «Галіївський ліцей» Вільшанської сільської ради.

13. Про надання дозволу на поділ земельної ділянки та розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності за межами с.Галіївка.

14. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та земельних ділянок (земельні ділянки під полезахисними лісовими смугами).

18. Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

19. Про надання матеріальної допомоги.

20. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                                          Сергій МЕЛЬНИК