Громада попрощалась із Захисником АНДРІЄМ ШЕВЧУКОМ

Дата: 28.12.2023 08:56

Фото без описуГірка звістка затьмарила Різдво для жителів Вільшанської громади: родина отримала сповіщення про смерть Захисника України Андрія Шевчука із Вільшанки.

АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ ШЕВЧУК народився 9 грудня 1972 року у селі Вільшанка. У 1989 році закінчив Вільшанську середню школу. Пізніше навчався у Бердичівському ДТСААФ, де отримав посвідчення водія. По закінченню проходив військову строкову службу до 1992 року.

Фото без описуДо 1995 року працював шофером у Райагробуді, потім трудився на меблевій фабриці, у колгоспі імені Кутузова в селі Бабушки, пізніше – на цикорієсушильному заводі до його закриття.

Після звільнення із заводу займався виготовленням виробів з дерева. Мав «золоті» руки. Напевно, дерев’яні стільці, столи, двері, ліжка, виготовлені Андрієм, є чи не в кожній оселі Вільшанки та сусідніх сіл.

Андрій був скромним, добрим і спокійним, завжди готовим прийти на допомогу та підтримати тих, хто цього потребував.

27 січня 2023 року Андрій Шевчук став на захист України.

20 грудня 2023 року в населеному пункті Новохатське Волноваського району Донецької області серце воїна Андрія Шевчука перестало битися.

Без рідної людини лишились сестри Руслана і Людмила, племінники, рідні…

27 грудня воїна Андрія на колінах і з почестями зустріло рідне село. Вічний спокій померлий знайшов на сільському кладовищі у Вільшанці.

Вільшанська сільська рада та вся громада низько вклоняється та схиляє голову в глибокій скорботі перед родиною померлого.

Співчуваємо вашій втраті… Нехай добрий світлий спомин про Андрія назавжди залишиться у серцях рідних, побратимів, односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Вічна пам'ять і слава Захиснику України!