Працівники ради навчались охороні праці

Дата: 20.02.2024 11:16

Фото без опису19 та 20 лютого у Вільшанській сільській раді проводилось навчання з охорони праці для старост, працівників апарату та виконавчих органів ради.

Фото без описуНавчання організувала та провела головний спеціаліст відділу кадрового та правового забезпечення Оксана МЕЛЬНІЧУК, яка ознайомила присутніх з ієрархією відповідальності за охорону праці у сільській раді, нагадала про види та періодичність інструктажів і вчергове довела інструкції з охорони праці колегам.

Також були продемонстровані короткі пізнавальні відео про безпеку на робочому місці, при користуванні комп'ютером та електропобутовими приладами, про пожежну безпеку, правильну експлуатацію вогнегасників, правила для пішоходів, медичні поради, надання першої домедичної допомоги при нещасних випадках тощо.