Розпорядження про скликання сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12.02.2024                                   с. Вільшанка                              № 16

Про скликання чергової тридцять

шостої сесії сільської ради

Відповідно  до пункту частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону  України  «Про  місцеве   самоврядування   в  Україні»  скликати  чергову тридцять шосту сесію сільської ради восьмого скликання 23 лютого 2024 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

Про звіт сільського голови.

1. Про звіт сільського голови щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Вільшанської сільської ради у 2023 році.

2. Про виконання програми соціального, економічного та культурного розвитку Вільшанської сільської ради на 2023 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільшанської сільської територіальної громади за 2023 рік.

4. Про затвердження програми розвитку Чуднівської ДПІ  Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків на 2024-2025 роки.

5. Про затвердження програми підвищення стійкості Вільшанської сільської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршення якості важливих для її життєдіяльності послуг або здійснення життєво важливих функцій на 2024-2025 роки.

6. Про внесення змін до сільської цільової  Програми підтримки Збройних Сил України, підрозділів територіальної оборони та  добровольчих формувань на 2024-2025 роки.

7. Про внесення змін до Програми «Турбота» на 2023-2024 роки.

8. Про затвердження трансфертів, які передаються з місцевого бюджету.

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

10. Про внесення змін до рішення сільської ради «Про бюджет Вільшанської сільської територіальної громади на 2024 рік».

11. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2024 рік.

12. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування старості Карповецького старостинського округу.

13. Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

14. Про уповноваження посадових осіб Вільшанської сільської ради на вчинення нотаріальних дій.

15. Про уповноваження посадових осіб Вільшанської сільської ради  на посвідчення довіреностей, прирівняних до нотаріально посвідчених.

16. Про здійснення повноважень щодо ведення погосподарського обліку.

17. Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Вільшанської сільської ради.

18. Про укладення договору оренди комунального майна.

19. Про затвердження перспективної мережі закладів загальної середньої освіти Вільшанської сільської територіальної громади на 2024-2027 роки.

20. Про надання дозволу на списання основних засобів.
  21. Про надання дозволу на списання книжкового фонду.

22. Про передачу майна Карповецького ЗДО «Калинка» на облік та користування Карповецького СБК.

23. Про затвердження передавальних актів щодо майна закладів дошкільної освіти, що ліквідовуються.

24. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штату КЗ «Карповецький ліцей».

25. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги КУ «Центр з надання соціальних послуг» Вільшанської сільської ради.

26. Про затвердження оновленого складу постійно діючої комісії Вільшанської сільської ради із встановлення факту отруєння бджіл на 2024 рік.

27. Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги (аукціон).

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

31. Про передачу земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності в користування на умовах оренди гр.Журбей Т.М.

32. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

33. Про добровільну відмову від права власності на земельні ділянки.

34. Про надання матеріальної допомоги.

35. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                    Сергій МЕЛЬНИК