Відбулась нарада з працівниками культури

Дата: 20.03.2024 16:58

Фото без опису20 березня за ініціативи та організації провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Тетяни Кондратюк відбулись професійні "посиденьки" з директорами, завідувачами та художніми керівниками закладів культури Вільшанської громади під гаслом: "Культура - це не лише «співи і танці», а і популяризація традицій, звичаїв, цінностей, історії і духовності, те, що формує народ як націю".

Фото без описуРозпочались "посиденьки" з інтерактивної вправи «Знайомство + позитивна риса людини", що мала на меті створити атмосферу довіри та позитивного настрою у присутніх.
Пані Тетяна наголосила, що культура - це все те, що ми створюємо, чим живемо та передаємо з покоління в покоління. Тож спільно з колегами обговорили форми роботи, які можуть бути втілені в закладах культури, ділились досвідом та дієвими способами реалізації запланованого.
Також деталізували плани роботи на найближчий період:

• благодійний тур Вільшанською громадою «Шлях до Перемоги» (написання сценарію,  орієнтовні місяці проведення тощо);
  • атестацію працівників;
  • волонтерську діяльність.

Крім того, зосередили увагу на підтримці ментального здоров'я населення: ділились ідеями для проведення заходів в закладах культури.
Звісно ж, визначили, які ресурси потрібні для роботи в закладах культури, їх можливі джерела.
Наостанок кожен учасник "посиденьок" отримав «завдання на прищепці», тому чекайте незабаром щось цікавеньке у ваших селах.