Розпорядження про скликання сесії

ВІЛЬШАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.03.2024                                                  с. Вільшанка                                   21

Про скликання чергової тридцять

сьомої сесії сільської ради

Відповідно  до пункту частини 4 статті 42,  частини 4 статті 46, статті 59  Закону  України  «Про  місцеве самоврядування   в  Україні» скликати  чергову тридцять сьому сесію сільської ради восьмого скликання 29 березня 2024 року о 10 годині у приміщенні Вільшанської сільської ради.

На розгляд сесії винести питання:

1. Про звіт старости Карповецького старостинського округу Ковальчука О.Д.

2. Про звіт старости Волосівського старостинського округу Сімашка Д.П.

3. Про звіт старости Трощанського старостинського округу Мельник Т.П.

4. Про звіт старости Галіївського старостинського округу Снігура А.В.

5. Про звіт старости Маловолицького старостинського округу Гонишнюк М.А.

6. Про Програму підтримки осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, сімей зниклих безвісти військовослужбовців  та вшанування пам’яті загиблих захисників  внаслідок  російської агресії та війни в Україні на 2024-2026 роки.

7. Про Програму створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Вільшанської сільської ради на 2024-2026 роки.

8. Про затвердження трансфертів, які передаються з місцевого бюджету.

9. Про затвердження рішення виконавчого комітету.

10. Про внесення змін до бюджету Вільшанської сільської територіальної громади на 2024 рік.

11. Про Порядок встановлення, обліку та демонтажу пам’ятних знаків, меморіальних дощок та інформаційних дощок із зображенням Героїв на території Вільшанської сільської територіальної громади.

12. Про внесення змін до структури та загальної чисельності штату КЗ «Трощанський ліцей».

13. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

14. Про передачу майна комунальної власності.

15. Про надання дозволу на списання майна комунальної власності.

16. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки.

17. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельних ділянок ТОВ «РІАЛ РЕНТ ЕГРІМЕНТ».

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

19. Про вилучення земельної ділянки з користування.

20. Про надання матеріальної допомоги.

21. Про дострокове припинення повноважень депутата Вільшанської сільської ради.

22. Різне.

На сесію запросити старост, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету,  керівників відділів апарату та  виконавчих органів Вільшанської сільської ради.

Сільський голова                                                                           Сергій МЕЛЬНИК