Оголошення про вакантну посаду

Дата: 23.04.2024 14:33

Житомирського району Житомирської області

оголошує про наявність вакантної посади -
спеціаліста І категорії  відділу житлово-комунального господарства,
комунальної власності та архітектури

в межах сьомої категорії посад

Посадові обовязки:

• Виконання завдань та функцій держави у сфері містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та комунальної власності.
  • Містобудівна діяльність, пов’язана з розробленням містобудівної документації, містобудівних проєктів, проєктів забудови території.
  • Здійснення контролю за плануванням, забудовою та іншим використанням територій, здійснення архітектурно-будівельного контролю.
  • Здійснення повноважень у сфері присвоєння, коригування та анулювання адрес.
  • Виконання повноважень, пов’язаних з містобудівним кадастром населених пунктів.
  • Організація благоустрою населених пунктів.
  • Контроль за дотриманням законодавства у сфері житлово-комунального господарства, комунальної власності та архітектури.
  •

Фото без описуВимоги до кандидата: знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування» та інших нормативно-правових документів з урахуванням специфіки посадових обов’язків.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня - бакалавра; стаж роботи відповідного напрямку в державній службі, в органах місцевого самоврядування або в інших сферах управління не менше 3 років; знання діючого законодавства України професійного спрямування, правил ділового етикету; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК; висока працездатність, комунікативні та аналітичні здібності.

Для участі у конкурсі подаються такі документи :

• заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копія документа, який посвідчує особу;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • декларація.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). Оплата праці посадових осіб проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями.

Граничний строк перебування особи на посаді: до призначення на посаду переможця конкурсу, але не довше ніж 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Подати документи на співбесіду та ознайомитись з порядком призначення посадових осіб місцевого самоврядування в умовах воєнного стану, а також отримати додаткову інформацію можна в Вільшанській сільській раді Житомирського району Житомирської області за адресою:   с. Вільшанка, вул. Короченська, 2;  телефон: +38 (096) 05-300-35.