Про державну підтримку фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції

Дата: 10.06.2024 09:06

Фото без описуПовідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 15.03.2024 №300 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції».

Названою постановою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 22.06.2022 №918.

Бюджетні кошти надаються сільськогосподарським товаровиробникам для покриття понесених витрат на проведення польових робіт, оплату спожитої електроенергії та ветеринарних послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів, засобів захисту рослин, ветеринарних препаратів, кормів, насіння, добрив, утримання корів, маточного поголів’я овець та/або кіз.

За рахунок додатково спрямованих Мінагрополітики коштів сільгоспвиробники зможуть отримати таку підтримку:

• 4000 гривень на один гектар оброблюваних угідь;

• 7000 гривень на одну корову всіх напрямів продуктивності;

• 2000 гривень на одну голову кіз або овець.

Заявки на отримання підтримки прийматимуться через Державний аграрний реєстр.

Про початок прийому заявок буде повідомлено на сайті Мінагрополітики. Орієнтовно реєстрація розпочнеться в кінці червня.