Новини Житомирської області

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ДО УВАГИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ! ТРИВАЄ ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖЕМЕНТУ

Міжнародний республіканський інститут запускає Школу проєктного менеджменту для представників місцевого самоврядування, щоб допомогти реалізувати проєкти по відбудові громад.

11:25 06.01.2023

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 02.01.2023

Впродовж останнього тижня, за період з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року в Житомирській області на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7136 осіб, що на 383 хворих менше ніж за попередній тиждень. Зниження захворюваності відбулося у всіх вікових групах дітей та дорослих, за виключенням дітей до 4-х років -- захворюваність яких зросла на 153 випадки.

16:24 02.01.2023

Стан захворюваності на грип та ГРВІ станом на 26.12.2022

Впродовж останнього тижня, за період з 19 по 25  грудня, в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7619 осіб, що на 20 хворих  більше ніж за попередній тиждень. Показник захворюваності 634,2 на 100 тисяч населення.  Зростання захворюваності відбулося серед дітей до 4-х років та 5-14 років. В інших вікових групах дітей та дорослого населення відмічається незначне зниження захворюваності.

16:22 26.12.2022

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ СТАНОМ НА 19.12.2022

Впродовж м останнього тижня, за період з 12 по 18 грудня, в Житомирській області  на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 7591 особа, що на 27% хворих більше ніж за попередній тиждень. Зростання захворюваності відбулося як серед дітей, так і серед дорослого населення - по всім віковим групам. Показник захворюваності знаходиться рівні нижчому середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу.

16:52 20.12.2022

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В ПРОБАЦІЇ

Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню відповідного середовища, щоб людина була готова вести правослухняний спосіб життя. Важливу роль в успішній реалізації зазначених цілей відіграє залучення волонтерів, адже лише спільними зусиллями із соціально активними і свідомими громадянами можливо побудувати безпечну та розвинену громаду.

16:48 20.12.2022

#ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ДО УВАГИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАВЧАННЯ У ШКОЛІ ПРОЄКТНОГО МЕНЕДЖЕМЕНТУ

14:33 19.12.2022

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ДОЛУЧИВСЯ ДО ВІДКРИТТЯ ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ «ОПТИМІЗАЦІЯ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОГО УСТРОЮ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОРГАНІЗАЦІЮ І АДМІНІСТРУВАННЯ ВИБОРІВ»

Сьогодні, 19 грудня, у Житомирі проходить відкритий діалог на тему «Оптимізація адміністративно-територіального устрою та її вплив на територіальну організацію і адміністрування виборів», який організовано Парламентським Комітетом з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

14:31 19.12.2022