УВАГА!

Онлайн-конкурс до Дня матері та Дня сім’ї

Відповідно до обласної цільової Програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності на 2021 рік, затвердженої рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року №27, календарного плану реалізації проектів та проведення заходів заходи державної політики з питань сім'ї на 2021 рік Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської обласної державної адміністрації заплановано проведення заходів до Дня матері, Дня сім’ї.

22:12 19.04.2021

Запрошуємо до участі у громадському обговоренні

Вільшанська сільська рада повідомляє, що відповідно до статті 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», рішення сільської ради від 15.04.2021 року № 653 «Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення «Про ліквідацію Волосівської ЗОШ І-ІІ ст.» оголошується проведення  громадського обговорення проєкту рішення щодо ліквідації Волосівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (с. Волосівка, вул. Набережна, 1-Б).

09:45 16.04.2021