УВАГА!

Вільшанська сільська рада оголошує конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ

Оголошується конкурс з визначення аптечних та стоматологічних установ, якими будуть надаватись відповідні пільги і послуги на медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

16:46 24.02.2021

Запрошуємо дітей стати учасниками всеукраїнського конкурсу малюнків про ракети і космос

1 лютого стартував конкурс дитячих космічних малюнків Noosphere Space Art Challenge. Цьогоріч конкурс присвячено ювілею Незалежності України, тема – «30 років космічної незалежності». Жителів Житомирської області віком від 3 до 17 років запрошують взяти участь у конкурсі малюнків.

13:37 09.02.2021

Про зміни у Державному реєстрі виборців

26 січня на своєму засіданні Центральна виборча комісія прийняла постанову про заходи щодо забезпечення вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців». Ці заходи необхідні у зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою України, утворенням та реорганізацією районних державних адміністрацій.

21:42 08.02.2021

Увага! Очікується погіршення погодних умов!

За повідомленням Житомирського обласного центру з гідрометеорології, у зв'язку з переміщенням на територію України південного циклону, протягом доби 8 та вночі 9 лютого 2021 року на Житомирщині очікуються складні погодні умови:  -значний сніг; -на дорогах ожеледиця; -посилення східного вітру до 8-13м/с, вдень 8 та вночі 9 лютого місцями пориви до 15-20 м/с; -хуртовини.

15:13 07.02.2021