Дата: від до Скинути

Юристи системи БПД допоможуть підліткам з 14 років звернутися до суду щодо неналежного батьківського виховання

Батьки або люди, які їх замінюють (опікуни чи піклувальники), зобов’язані піклуватися про дітей: виховувати їх, дбати про їхнє здоров’я, фізичний та духовний розвиток, захищати їхні права. Та що робити, якщо батьки ухиляються від своїх батьківських обов’язків, порушуючи в такий спосіб права дитини?

13:00 31.10.2023

Відбулась позачергова 32 сесія Вільшанської сільської ради

Учора, 27 жовтня, відбулося пленарне засідання позачергової 32 сесії Вільшанської сільської ради VIII скликання. Сесії передувало спільне засідання постійних комісії ради, на якому присутні депутати детально опрацювали винесені питання та надали свої рекомендації.

13:20 28.10.2023

Ваша безпека у ваших руках!

Важко уявити наше життя без використання побутових газових приладів — майже в кожній оселі встановлено газові плити, водонагрівачі, опалювальні печі чи котли. Проте, використання газу вимагає уважного ставлення.

11:52 26.10.2023

Невидимий ворог — чадний газ

Чадний газ або оксид вуглецю  є токсичним для людини, при тому не має смаку чи запаху. Тож його концентрацію неможливо визначити без спеціального обладнання. Газ утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню.

17:13 25.10.2023

#СТОПШАХРАЙ: ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ В ІНТЕРНЕТІ

Сьогодні важко уявити наш світ без онлайн-реальності. Інтернет проник у більшість аспектів нашого повсякденного життя. Завдяки йому, ми можемо легко закуплятись, оплачувати рахунки, замовляти страви з ресторанів або навіть знайти місце для проживання. Проте ця зростаюча залежність від віртуального світу привела до посилення шахрайської активності. Як забезпечити себе в мережі та уникнути шахрайства? Ось кілька порад, які допоможуть уникнути шахрайства в інтернеті:

13:50 24.10.2023