Восьмі роковини з дня загибелі Героя

Вісім років тому наш край сколихнула страшна звістка: 9 січня 2016 року у боях на Сході України трагічно загинув наш земляк Федір Вікторович Мельничук.

09:30 09.01.2024

Житомирська філія «Газмережі» нагадує про своєчасну передачу показань лічильника газу

Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» наголошує про необхідність систематично передавати показання лічильників газу: щомісяця з 1 по 5 число. Вчасна передача показань —  запорука коректних нарахувань.

16:20 02.01.2024

Податкова інформує: До уваги ліцензіатів, які здійснюють оптову торгівлю пальним

Ліцензіатам, які мають ліцензії на право оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі пальним та здійснюють оптову торгівлю пальним з місць зберігання пального або місць оптової торгівлі пальним, користувачами яких є інші ліцензіати, слід враховувати таке.

17:03 28.12.2023

Податкова інформує: Щодо порядку проведення розрахунків у безготівковій формі

Державна податкова служба нагадує, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» (далі – Постанова № 894).

09:37 28.12.2023

Податкова інформує: Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС

Для зручності та допомоги платникам податків Державна податкова служба України розробила відеоролик «Мобільний застосунок «Моя податкова»: отримання інформації з реєстрів ДПС».

09:36 28.12.2023

Податкова інформує: Інформаційний лист № 6/2023: Банки: зміна ставок, податок на прибуток

В інформаційному листі № 6/2023 розглянуто питання, що можуть виникнути у банків з огляду на ухвалення Верховною Радою України Закону України від 21 листопада 2023 року № 3474-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування банків та інших платників податків» (далі – Закон № 3474).

09:32 28.12.2023

У час різдвяно-новорічних свят газовики закликають бути особливо пильними під час використання газу в побуті

Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України» закликає бути особливо пильними під час використання газу в побуті особливо у період різдвяно-новорічних свят. Зокрема, газовики наголошують на дотриманні простих правил, що здатні попередити нещасні випадки.

09:29 28.12.2023