Дата: від до Скинути

#плічопліч Відбулись змагання з баскетболу серед учнів ліцеїв Вільшанської громади

22 лютого у рамках ІІ етапу загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» на базі комунального закладу «Трощанський ліцей» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків.

22:19 22.02.2024

Житомирське РВ АМУ просить підписати петицію щодо легалізації допомоги громад ЗСУ

Органи місцевого самоврядування з 24 лютого 2022 року максимально допомагають військовим підрозділам. З того часу Верховна Рада України ухвалила понад 800 законів, спрямованих на боротьбу з агресором, на вирішення внутрішніх проблем, викликаних воєнними діями, в різних сферах.

08:18 22.02.2024

Коли та як сплачувати за послугу розподілу газу пояснюють у Житомирській філії «Газмережі»

Стабільна доставка «блакитного палива» вимагає систематичної, а інколи й цілодобової роботи газовиків. За рахунок оплати за послугу з розподілу газу газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють не тільки стабільний розподіл газу, а й оперативне відновлення газопостачання та усі необхідні аварійні роботи. Саме від своєчасної оплати за розподіл газу залежить обслуговування, ремонт газорозподільної системи, а також забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».

15:11 19.02.2024