Новини Житомирської області

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: САД ІНФОРМУЄ ПРО КОРИГУВАННЯ ПРОЄКТУ РЕКОНСТРУКЦІЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ М-06

Службою автомобільних доріг у Житомирській області оприлюднено заяву про наміри щодо коригування проєкту реконструкції автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) на ділянці км 129,6 – км 151,73, що здійснюється в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

15:26 18.10.2021

COVID-19: ВІД ПОЧАТКУ ВАКЦИНАЛЬНОЇ КАМПАНІЇ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЩЕПЛЕНО 440 801 ОСОБА

Станом на 13 жовтня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 440 801 особа (вакциною COVISHIELD – 17 291 (перша доза) та 0 (друга доза), вакциною CORONAVAC – 89 351 (перша доза) та 74 812 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 79 973 (перша доза) та 57 618 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 29 143 (перша доза) та 34 227 (друга доза), вакциною MODERNA — 30 555 (перша доза) та 29 831 (друга доза), з яких 4 004 – за минулу добу 12 жовтня.

11:20 13.10.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ НОВОБОРІВСЬКОГО ЦЕНТРУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ. ВІДЕО

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області реалізується низка соціально значущих об’єктів, необхідних для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад, – реконструкція/будівництво шкіл, садочків, амбулаторій, приймальних відділень, ЦНАПів тощо.

08:31 13.10.2021

В УКРАЇНІ РОЗБУДОВУЮТЬ МЕРЕЖУ СУЧАСНИХ УРБАН-ПАРКІВ. ВІДЕО

Президент України Володимир Зеленський разом з президентом Міжнародного олімпійського комітету Томасом Бахом відвідав урбан-парк на території Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). За словами Президента України Володимира Зеленського у 2022 році подібні парки буде відкрито у Львові, Кропивницькому, Кривому Розі, Дніпрі, Харкові, Сумах, а у 2023-му заплановане їхнє відкриття у майже всіх обласних центрах та ще кількох великих містах України. Цей проект реалізується в межах програм Президента «Велике будівництво» і «Здорова Україна».

19:39 12.10.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБЛАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ. ВІДЕО

Цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» здійснюється реконструкція з прибудовою Житомирського обласного онкологічного диспансеру – єдиного спеціалізованого закладу в області, який проводить обстеження та лікування хворих на злоякісні новоутворення.

19:33 12.10.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. ВІДЕО

09:14 12.10.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ.КІЛОМЕТР 123. ВІДЕО

У рамках програми Президента «Велике будівництво» проходить поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

09:11 12.10.2021