Новини Житомирської області

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ ПРИЙМАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1 М. КОРОСТЕНЬ. ФОТО

У рамках програми Президента України «Велике Будівництво» у Житомирській області реконструйовано ще однин об’єкт медичної інфраструктури, а саме приймальне відділення міської лікарні №1 у Коростені. ФОТОРЕПОРТАЖ

15:59 08.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ІНДУСТРІАЛЬНІ ПАРКИ», – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Верховна Рада на засіданні 08 вересня розглянула в другому читанні законопроєкт 4416-1 «Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямований на залучення інвестицій у промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках».

13:58 08.09.2021

ПОБЛИЗУ МІСТА ЧУДНІВ БУДУЄТЬСЯ ШЛЯХОПРОВІД НАД ЗАЛІЗНИЧНИМИ КОЛІЯМИ. ВІДЕО

Відповідно до програми Президента України «Велике будівництво» на км 57 + 058 автодороги Н-03 Житомир – Чернівці, що поблизу міста Чуднів, підрядною організацією ТОВ “Мостобудівельний загін №112” зводиться шляхопровід над залізничними коліями.

10:53 02.09.2021