Новини Житомирської області

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБЛАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ ПЕРЕБУВАЄ В АКТИВНІЙ ФАЗІ

У 2021 році до переліку об’єктів програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» включено проведення реконструкції у Житомирському обласному онкологічному диспансері.

08:22 28.08.2021

У рамках "Великого будівництва" триває реконструкція закладу дошкільної освіти з впровадженням нового освітнього простору у с. Слободище Бердичівського району

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція закладу дошкільної освіти з впровадженням нового освітнього простору у с. Слободище Бердичівського району.

08:23 19.08.2021

Велике будівництво на Житомирщині: траса Н-03 Житомир-Чернівці, кілометр 87. Фото

У рамках Програми Президента «Велике будівництво» на 6-ти ділянках автодороги Н-03 Житомир – Чернівці у Житомирській області тривають роботи з капітального ремонту та реконструкції дорожнього покриття.

13:20 18.08.2021