Новини Житомирської області

Пожвавлення економіки та "Велике будівництво" - фактори зростання ВВП на 5,4 % у другому кварталі поточного року, - Олексій Любченко

За оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у ІІ кварталі 2021 року збільшився на 5,4 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року після падіння на 2,2 %. За розрахунками Мінекономіки, обсяг ВВП у першому півріччі 2021 року збільшився на 1,7 % проти першої половини минулого року. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко.

08:40 17.08.2021

Житомирська область виконала план реконструкції приймальних відділень на 100%, - Олексій Чернишов

У Житомирській області на 100% виконано план реконструкції приймальних відділень в опорних лікарнях у рамках Програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

09:13 12.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.

16:02 05.08.2021