Відбулась чергова 13 сесія VII скликання

Сесія відбулась за участі голови Вільшанської сільської ради С.А.Мельника, секретаря Л.Ф.Левковської, старост громади, 16-ти депутатів сільської ради та представників окремих відділів сільської ради.   На сесії розглянули 93 питань, які стосуються соціально-економічного та культурного розвитку Вільшанської громади, звіту про виконання бюджету; про внесення змін у сільську програму «Турбота», штатну чисельність апарату, до сільського бюджету на 2020 рік; про надання згоди на добровільне приєднання сусідньої громади, ряд питань про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки жителям громади та багато інших.

14:04 28.02.2020

Керівник громади стартував зі звітною програмою

Сьогодні відбувся звіт голови громади Сергія Аркадійовича Мельника за 2019 рік діяльності. Жителям с.Карпівці випала нагода першими почути звітну програму роботи громади, виконаної за 2019 рік – перший рік діяльності Вільшанської ОТГ.

19:36 21.02.2020

Проведено позачергову сесію та засідання виконкому сільської ради

19 січня у приміщенні Вільшанської сільської ради відбулась позачергова дванадцята сесія VІІ скликання, де розглядались два текстові звернення депутатів Вільшанської сільської ради. (Завантажити додаток)

12:46 19.02.2020

Керівники мережі аптек «Первоцвіт-Фарм» зробили подарунок Бейзимівському ФАПу

У розмові зі співвласниками мережі аптек «Первоцвіт-Фарм»  голова сільської ради розповів про нещодавнє відкриття нового приміщення ФАПу, яке відбулось у січні цього року. Директори аптеки виявили бажання подарувати  механічний тонометр для потреб закладу.

09:58 19.02.2020

Асоціація міст України презентувала збірку «Книга успіхів», до якої ввійшло досягнення Вільшанської ОТГ

У чергову збірку «Книги успіхів» Асоціації міст України ввійшло майже 80 історій, з яких одна – Вільшанської об‘єднаної територіальної громади. «Книга успіхів» - українське квартальне видання, підготовлене АМУ в рамках проекту USAID "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні".   Однією із публікацій книги є заходи щодо енергоефективності Вільшанської ОТГ.  Йдеться  про модернізацію шкільних котелень та переведення системи опалення на тверде паливо. До цього для обігріву в школах використовували газ та вугілля. Такий потужний котел встановлено у приміщенні Вільшанського сільського будинку культури. Нагадуємо, що від моменту створення БК (1976 рік) до 2019 року приміщення не мало опалення.

16:47 12.02.2020