Шановна громадо!

Щиро вітаємо з 29-ою річницею проголошення Незалежності нашої Держави! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, ми відзначаємо уже майже три десятки років як найголовніше свято нашої країни.   Від доброго серця ми щиро зичимо землякам, односельцям, сусідам, колегам, друзям та рідним найміцнішого здоров’я, щастя, добра, достатку, добробуту в кожній оселі, прихильної долі, сили й наснаги в усіх ваших справах, та головне – миру і спокою у кожному подвір’ї та у нашій славній країні! Нехай мрія про краще світле майбутнє окриляє усіх на нові звершення, на добрі вчинки, на нові плани, в ім’я рідного краю та незалежної демократичної квітучої держави – України! Всупереч усім незгодам та невдачам сьогодення, залишаймося з добром у серці та зі щирими думками!   Святкуємо разом з вами!

11:52 24.08.2020

У Трощі розпочинають будівництво зупинок (ФОТО)

У селі планується встановлення трьох зупинок громадського транспорту. Будівництво виконується власними зусиллями. У роботі допомагають місцеві жителі та працівники трощанського старостинського округу.

10:34 21.08.2020