ФАП у Бейзимівці має оновлення

У Бейзимівському фельдшерсько-акушерському пункті замінено вхідні двері та вікна: замість дерев’яних встановлено металопластикові.

14:39 01.06.2020

Доріжка до бейзимівської «Кринички» готова!

Виконавши поетапно роботу з облаштування доріжки, сьогодні дійшли фіналу. З чого все починалось?   Спочатку висипали пісок на місце доріжки, чим жителі села були обурені, мовляючи, що це нічим не краще за ґрунтову та у дощову погоду болотяну стежку, яка була до того.   Потім пісок розрівняно грейдером. Далі висипано доріжку біло-щебеневим покриттям та викатано шляхобудівною технікою. Тепер підхід до «Кринички» рівний та зручний. І головне, що турбувало місцевих: під’їзду автомобілем до джерела немає, лише пішохідна доріжка. Дякуємо усім, хто долучався з допомогою!

17:24 28.05.2020

На засіданні виконкому говорили про благоустрій і не тільки

27 травня відбулось засідання виконавчого комітету. Обговорювались питання благоустрою та впорядкування населених пунктів громади. Начальник відділу ЖКГ та благоустрою Вільшанської сільської ради доповіла про виконані роботи та ті, які тривають зараз. Це постійний збір та вивіз сміття від населення громади, облагородження територій біля пам'ятних знаків, біля шкіл, сільських рад тощо, початок створення відпочинкових зон у кожному населеному пункті громади, підгортання смітника у Бейзимівці, дорожні роботи та інше. Обговорювались погодження проектів рішень про місцеві податки й збори.

16:23 27.05.2020