Аптеку у Карпівцях оснащено пандусом

Комунальне підприємство «Чуднівська центральна районна аптека №65» у селі Карпівці тепер має підйом для жителів з обмеженими можливостями. Шестиметровий, широкий, зі зручним кутом нахилу, з наявними поручнями та легкий для в’їзду пандус тепер слугуватиме для жителів Карповецького старостинського округу. Таку роботу виконано спільними зусиллями Вільшанської сільської ради та директора КП «Чуднівська ЦРА №65» Валентином Антоновичем Куліківським. Безбар’єрне середовище для людей з обмеженими можливостями: щоб не принижувати рівність!   В. А. Куліківський щиро дякує Сергію Мельнику, який неодноразово долучається до допомоги у розв'язанні матеріальних проблем.

12:22 21.05.2020

Розпочинаємо дорожні роботи

На території Вільшанської ОТГ розпочались ремонтні роботи доріг. Сьогодні у Бейзимівці проведено частковий ямковий ремонт по вулицях Шкільна та Польова. Надалі будуть проводитись дорожні роботи в інших населених пунктах громади.

16:46 20.05.2020