УВАГА!

УВАГА! Заборона на вилов річкових раків!

Інформуємо вас, що наказом Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області (Житомирський рибоохоронний патруль) від 12 липня 2022 року № 32-у «Про встановлення літньо-осінньої заборони на лов річкових раків у рибогосподарських водних об’єктах Житомирської області у 2022 році», з метою збереження популяції річкових раків та забезпечення їх охорони у період другої линьки у рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Житомирській області, з 01 серпня по 20 вересня 2022 року включно встановлюється заборона на будь-який лов річкових раків!

17:25 10.08.2022

До уваги власників магазинів та інших закладів з масовим перебуванням людей!

Інформауємо, що відповідно до розпорядження голови ради оборони Житомирської області від 30.06.2022 року № 56 введено в дію рішення ради оборони «Про забезпечення заходів здійснення правового режиму воєнного стану».

12:50 12.07.2022

Телефони довіри

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб та працівників пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, Ви можете повідомити сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Житомирській області письмово чи особисто за адресою: 10008 м. Житомир вул. Святослава Ріхтера, 33, за допомогою електронного зв’язку відправивши електронне повідомлення на окрему електронну адресу: vukruvach@zt.dsns.gov.ua чи за телефоном (0412) 48-03-47 з 9.00 год. до 18.00 год., з понеділка по п’ятницю.

15:42 28.06.2022

Запрошуємо до співпраці

Житомирський районний сектор № 10 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

13:32 14.04.2022

До уваги жителів громади!

З 17 березня відновлюєтья перевезення пасажирів по маршруту Вільшанка – Чуднів, Чуднів – Вільшанка за наступним орієнтовним графіком:

15:40 16.03.2022