Рейтинг фінансових показників громади

За підсумками І півріччя 2019 року експерти програми U-LEAD з Європою та проекту SKL International проаналізували окремі фінансові показники 806 об’єднаних територіальних громад, створених у 2015-2018 роках.

13:01 20.08.2019

Підготовка до головного свята країни

У Трощанському старостинському окрузі день у день з великою завзятістю йде підготовка до одного з головних свят країни – Дня Незалежності.  Цьогоріч Україна святкуватиме 28-у  річницю Незалежності.

15:39 19.08.2019

У Галіївській школі розширено зону для навчання дітей початкових класів

У школі бракувало простору для учнів 1-4 класів. Тому було розширено місце, додавши ще одну кімнату. Ремонтними роботами встановлено роздільну каркасну перегородку. Тепер замість одного навчального класу учні матимуть два рівновеликих. Зону, як для навчання, так і для творчої самореалізації, збільшено.

14:40 07.08.2019

Робота спеціалістів відділу соціального захисту та у справах дітей Вільшанської сільської ради

30 липня спеціалісти відділу соціального захисту та у справах дітей Вільшанської сільської ради Мирослава Скоржепа та Мирослава Микитюк, в черговий раз, здійснили обстеження умов проживання 4 дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у 2 сім’ях опікунів у с. Бейзимівка.

16:32 30.07.2019

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми

На жаль, у теперішній час у Європі цей злочин є третім серед інших протизаконних дій, який не знає кордонів. Увагу торговців-зловмисників привертають здебільшого молодь (чоловіки та жінки до 30 років) та, особливо, на ДІТЕЙ.

15:43 30.07.2019

У приміщенні Вільшанської сільської ради відбулася атестація керівників відділів

Цими днями у Вільшанській ОТГ проведено навчання з охорони праці, яке провів Петро Захарович Побігайло – страховий експерт з охорони праці Чуднівського відділення УВД ФССУ у Житомирській області. У план навчання входили теми, пов’язані із дотриманням охорони праці в державних установах, зокрема, установах освітнього процесу і закладах освіти, також розглянуто законодавчі акти. Навчання було зосереджено на керівниках наступних відділів ради: - ЖКГ, доброустрій та архітектури; - освіти, молоді та спорту; - «Спеціалісти ради»; - фінансово-бухгалтерського; - соціального захисту та у справах дітей; - кадрового та правового забезпечення, а також виконувачів обов’язків старост ОТГ та директорів ЗОШ та ДНЗ.   П’ятиденне навчання завершилось атестацією керівників відділів ради. Тестування приймали Петро Захарович Побігайло та Василь Павлович Горпініч – заступник директора ОКП «Обласного учбово-курсового комбінату житлово-комунального господарства» Житомирської обласної ради. Після успішної перевірки знань, керівникам буде видано відповідні посвідчення.

13:34 29.07.2019