Вітаємо з Днем вчителя!

З безлічі професій на Землі – Вчитель є найвідданіша та найблагородніша. Саме ця професія є покликом душі.

09:09 04.10.2019

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек та їх працівників

Кожен старостинський округ Вільшанської громади має свій книжковий осередок, місце, де зберігаються тисячі книг різного вподобання.  На сьогодні ОТГ нараховує 5 сільських та 4 шкільні бібліотеки. У кожній з них є свій господар, ім’я якому Бібліотекар. Усі вони мають свої особливі історії, пов’язанні з професією.

10:19 30.09.2019

Вільшанка радо зустрічала гостей із Чехії

На вихідних у громаду завітали особливі гості. Усім відомо, що своїм розвитком та розбудовою село Вільшанка завдячує чехам, які вперше оселились тут ще в далекому 1872 році, привезли із собою свою культуру, звичаї, знаряддя праці, ремесла. Вільшанка входила до п'ятірки найбільших чеських колоній на Житомирщині. Проте, після закінчення Другої світової війни, відповідно до вимог урядів, більшість вільшанських чехів повернулись на свою історичну Батьківщину. У Вільшанці залишились їх нащадки.

22:10 29.09.2019

Як жила та працювала громада цього тижня

Робота громади не зупиняється ні на хвилину. Щодня керівництво та працівники докладають не мало зусиль для злагодженої роботи усієї ОТГ у різних її куточках.

09:51 27.09.2019

Голова Вільшанської ОТГ відвідав конференцію за участю Президента та Прем’єр-міністра України

Сьогодні, 19 вересня, голова Вільшанської ОТГ Сергій Аркадійович Мельник разом із в.о. старости Трощанського старостинського округу Тетяною Петрівною Мельник взяли участь у Конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» у місті Київ.

12:15 19.09.2019

Дорожні ремонтні роботи у Вільшанці виконано (ФОТО)

Протягом минулого тижня по вулиці Короченській та у напрямку вулиці Небесної Сотні проходили дорожні ремонтні роботи. Перед приміщенням сільської ради облаштовано місце стоянки транспортного засобу.

09:19 05.09.2019