Медична рубрика

13 -17 ТРАВНЯ – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

Цьогоріч з 13 по 17 травня в Україні вшосте відбувається Європейський тиждень громадського здоров’я. Європейський тиждень громадського здоров’я започаткували 2019 року. Тоді ж до нього і приєдналася Україна.

16:17 13.05.2024

Чисті руки- запорука здоров'я

За підтримки Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) світова спільнота щорічно відзначає Всесвітній день гігієни рук.

10:52 06.05.2024

ЩО СЛІД ЗНАТИ ПРО ІМУНІЗАЦІЮ?

Щойно фінішував  Всесвітній тиждень імунізації. З цього приводу хочемо нагадати вам про календар щеплень — графік, згідно з яким дітей та дорослих вакцинують від небезпечних інфекцій. Він є у кожної країни.

11:21 02.05.2024

Про важливе: водно-нітратна метгемоглобінемія

Водно-нітратна метгемоглобінемія- слова, які досить важко запам’ятати, але про них має знати населення, а особливо батьки малюків до 3-х років. Адже саме діти цієї категорії перебувають у зоні ризику.

16:39 24.04.2024

КАШЛЮК: 5 АРГУМЕНТІВ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ЩЕПЛЕННЯ

Кашлюк — це інфекційне захворювання, збудниками  якого є патогенні мікроорганізми Bordetella pertussis. Бактерії прикріплюються до війок (крихітних волосоподібних відростків) верхніх дихальних шляхів і виділяють токсини, внаслідок чого з'являється набряк дихальних шляхів.

16:23 24.04.2024

Вакцинація: як працюють та від чого захищають щеплення

Вкрай тривожною проблемою в умовах війни і гуманітарних криз є спалахи інфекційних хвороб. Ризик поширення керованих інфекційних захворювань зростає у зв’язку з вимушеним переселенням людей, великим скупченням людей, що є особливо великою загрозою для наших маленьких українців із незавершеним або з відсутнім курсом вакцинації.

11:50 23.04.2024