Медична рубрика

ОБЕРЕЖНО: хвороба Лайма!

За інформацією Чуднівського відділення ДУ «Житомирський обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України», в 2023 році у Вільшанській територіальній громаді спостерігається високий рівень захворюваності хворобою Лайма: із 15 випадків, зареєстрованих за 10 місяців поточного року – 8 жителі нашої громади (2- із с. Волосівка, 3- с. Вільшанка, по одному випадку села Бейзимівка, Подолянці та Карпівці), крім того, хворі м. Чуднова вказували, що укус кліща трапився під час відпочинку поблизу кар'єру в с. Подолянці.

13:21 25.10.2023

ЧОМУ ВАЖЛИВО ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД ПОЛІОМІЄЛІТУ?

24 жовтня  -- Всесвітній день боротьби з поліомієлітом, що проходить  під егідою ООН.  В цей день світова медична спільнота закликає звернути увагу на захворювання та його профілактику. Україна досі лишається в переліку країн, де через низький рівень охоплення щепленнями зберігається ризик спалаху поліомієліту.

08:04 24.10.2023

ЯК УНИКНУТИ ДЕФІЦИТУ ЙОДУ В ОРГАНІЗМІ?

21 жовтня -- Всесвітній день йододефіциту.   Його мета  -- підвищити поінформованість про використання йоду та наголосити про наслідки дефіциту йоду.

16:05 20.10.2023

РАК ГРУДЕЙ: 9 ТРИВОЖНИХ СИМПТОМІВ

19 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з раком молочної залози. Його метою є підвищення обізнаності громадськості щодо важливості раннього виявлення захворювання для поліпшення прогнозу та виживання хворих.

08:13 20.10.2023

ЯК ЗАПОБІГТИ ДИТЯЧОМУ ТРАВМАТИЗМУ?

17  жовтня -- Всесвітній день травм. Його  відзначення розпочалося   у 2011 року в Нью-Делі. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), травми є однією з основних причин смерті та інвалідності в усьому світі --  як  дорослого населення, так і дітей.

16:08 16.10.2023

Як зберегти зір: 10 простих порад

12 жовтня – Всесвітній день зору. Він проводиться під егідою Всесвітньої організації охорони здоров’я  (ВООЗ)  щорічно у другий четвер жовтня -- для залучення глобальної уваги до проблем сліпоти, порушення зору і реабілітації людей з порушенням зору.

08:32 12.10.2023

ЯК ЗБЕРЕГТИ ПСИХІКУ?

10 жовтня --  Всесвітній день ментального здоров’я. Відзначається  він з 1992 року  з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health).

08:23 10.10.2023

ЯК ЗАПОБІГТИ ХВОРОБАМ СЕРЦЯ: 10 ПРОСТИХ ПОРАД

29 вересня відзначається Всесвітній день серця.  Метою цього міжнародного дня є підвищення обізнаності населення про хвороби серця, правильний спосіб життя для їх попередження і пропаганда профілактичних заходів для зменшення смертності від хвороб серця.

10:44 29.09.2023