Медична рубрика

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Він складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

10:54 14.12.2023

ЧИ СПРАВДІ ТРЕБА ПИТИ 8 СКЛЯНОК ВОДИ НА ДЕНЬ

Ми постійно чуємо пораду щоденно пити якомога більше води, щоб бути здоровими. Проте не всі знають, що серед цих корисних настанов ховаються міфи. Розберімо деякі з них й визначимо, скільки насправді потрібно пити для підтримки здоров’я.

15:25 11.12.2023

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ: 7 КОРИСНИХ ВПРАВ

Робота та навчання онлайн — реалії теперішнього часу. Для очей це, безумовно, означає багато додаткового навантаження. Крім того, зараз ми більше дивимося кіно, серіали,  і, сподіваємося, більше  читаємо.

10:26 11.12.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ГЛОТКИ?

Існує ціла група захворювань ротової порожнини, які становлять серйозну загрозу для здоров’я людей в усьому світі. Ці недуги можуть впливати на всі аспекти життя — особисті стосунки, впевненість у собі, відвідування школи та офісу тощо.

15:41 05.12.2023

ІВАН КИРИЧУК: «СТІЙКІСТЬ ДО АНТИБІОТИКІВ -- СЕРЙОЗНА ПРОБЛЕМА»

В рамках Всесвітнього тижня обізнаності  про стійкість до протимікробних препаратів в.о. генерального директора ДУ «Житомирський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Іван Киричук виступив на брифінгу на майданчику офіційного медіа-центру Житомирської обласної військової адміністрації.

11:46 24.11.2023

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ НАПОЇ-ЕНЕРГЕТИКИ?

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) застерігає: в енергетиках дуже багато цукру, кофеїн та інші стимулянти як-то гуарана, і при постійному споживанні вони систематично псують здоров’я.

16:42 22.11.2023

ЧИ Є БЕЗПЕЧНИМИ ЕЛЕКТРОННІ СИГАРЕТИ?

16 листопада – Міжнародний день відмови від паління.  У цей день прийнято звертати увагу суспільства на шкідливість тютюнопаління та потенційні ризики від куріння для здоров'я людини.

09:21 16.11.2023