Медична рубрика

МІАСТЕНІЯ: 7 ТРИВОЖНИХ СИМПТОМІВ

В теперішній час, коли часто пацієнтів турбує загальна слабкість - важливо вчасно диференціювати та діагностувати таке складне захворювання як міастенія. Це захворювання відоме також як помилковий або астенічний бульбарний параліч, а також хвороба Ерба-Гольдфлама.

11:21 26.12.2023

ЯК ПОПЕРЕДИТИ ГІПЕРТОНІЧНУ ХВОРОБУ: 5 ПРОСТИХ ПРАВИЛ

Гіпертонічна хвороба заслуговує пильної і постійної уваги  як з боку лікарів, так і з боку пацієнтів, оскільки вона здатна істотно погіршувати якість життя і приводити до розвитку важких ускладнень.

12:58 21.12.2023

НЕБЕЗПЕКА КОЛОДЯЗНОЇ ВОДИ ТА ПРОФІЛАКТИКА ВОДНО-НІТРАТНОЇ МЕТГЕМОГЛОБІНЕМІЇ

Водно-нітратна метгемоглобінемія – захворювання, обумовлене значним підвищенням вмісту метгемоглобіну в крові, який утворюється внаслідок токсичної дії нітратів на гемоглобін, що призводить до порушення транспортування кисню кров’ю та кисневого голодування тканин , яке у свою чергу – до порушень у роботі печінки,нирок, серцево-судинної та нервової систем.

12:50 21.12.2023

ЯК ДОПОМОГТИ ПРИ ОТРУЄННІ ЧАДНИМ ГАЗОМ

Чадний газ — безколірний газ без запаху. Він складається в основному з окису вуглецю, який утворюється в результаті неповного згорання різних видів палива: вугілля, дров, нафти, природного газу.

10:54 14.12.2023

ЧИ СПРАВДІ ТРЕБА ПИТИ 8 СКЛЯНОК ВОДИ НА ДЕНЬ

Ми постійно чуємо пораду щоденно пити якомога більше води, щоб бути здоровими. Проте не всі знають, що серед цих корисних настанов ховаються міфи. Розберімо деякі з них й визначимо, скільки насправді потрібно пити для підтримки здоров’я.

15:25 11.12.2023

ГІМНАСТИКА ДЛЯ ОЧЕЙ: 7 КОРИСНИХ ВПРАВ

Робота та навчання онлайн — реалії теперішнього часу. Для очей це, безумовно, означає багато додаткового навантаження. Крім того, зараз ми більше дивимося кіно, серіали,  і, сподіваємося, більше  читаємо.

10:26 11.12.2023

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО РАК ГЛОТКИ?

Існує ціла група захворювань ротової порожнини, які становлять серйозну загрозу для здоров’я людей в усьому світі. Ці недуги можуть впливати на всі аспекти життя — особисті стосунки, впевненість у собі, відвідування школи та офісу тощо.

15:41 05.12.2023